OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Správy a Novinky

TJ Dynamo Motešice 1:2 TJ Brunovce
Zápas proti Motešiciam sa v mnohom podobal minulotýždňovému súboju s TTS Trenčín, no tentoraz sme my ukázali silného a najmä bojovného ducha a dokázali sme bodovať naplno značne oslabení a s desiatimi hráčmi v poli. Prvý polčas priniesol viac vzruchu najmä pred našou bránou, domáci zacítili šancu a vypracovali si množstvo streleckých pokusov, našťastie väčšina končila mimo troch žrdí alebo ich likvidovala naša obranná línia. Odolávať sme dokázali až do 48. minúty,keď našu chybu potrestali domáci a ujali sa vedenia.Brunovce sa však predčasne nevzdali a o necelých 15 minút vyrovnali. Úspešným zakončovateľom bol Martin Kerák. Dlho to vyzeralo na našu prvú tohtosezónnu remízu ,ale i teraz sa ukázalo ,že bojovať treba až do posledných sekúnd. V 90. minúte prišla krásna gólová bodka opäť z kopačiek Martina Keráka, ktorý ukážkovou strelou z hranice 16tky rozvnil sieť a zariadil naše ťažko vybojované víťazstvo. No práve takéto výhry chutia najlepšie :) Našich teraz čakajú až tri domáce zápasy po sebe, v ktorých chcú určite bodovať. Pozitívom je aj to,že Denis Pisara dostal len jednozápasovú stopku a tímu bude k dispozícii už v nedeľu, Martina Majerníka čaká ešte jeden zápas na tribúne a i on sa bude môcť vrátiť do zostavy. Ak chlapci predvedú opäť kolektívny výkon a budú bojovať až do konca dočkáme sa víťazného pokriku konečne i v domácej šatni.

TJ DYNAMO MOTEŠICE 1:2 TJ BRUNOVCE
Diváci: 60
Rozhodoval:
Góly: (65´)Martin Kerák
          (90´)Martin Kerák
Karty: žiadne

Zostava:22 Toráč, 3 Mašán, 4 Cibulka, 5 Majerník D, 6 Sedlák "K", 7 Pisara R, 8 Majerník T, 9 Moravanský, 10 Horečný, 11 Kerák

Výrazne oslabený TTS Trenčín nám dal poriadnu facku a ukážkovú lekciu z efektívnosti a bojovnosti. Náš súper nastupoval do zápasu len s deviatimi hráčmi a medzi tri žrde sa musel postaviť hráč z poľa, no napriek tomu našich potrápili a nielen to, z nášho trávnika si odniesli 3 body ,s ktorými asi ani oni sami nepočítali. No a čo povedať na margo výkonu našich chlapcov? Asi len jedno : katastrofa. Počas celého zápasu si vypracovali viacero šancí na skórovanie, no ujala sa len jedna, ktorú v 58. minúte premenil Martin Kerák. 2krát mali chlapci navyše smolu keď dokázali "iba" opečiatkovať brvno. Výrazným oslabením domáceho celku bolo vylúčenie stopéra Denisa Pisaru po červenej karte, na konci prvého polčasu, ktorý bol dovtedy jedným z našich najlepších hráčov. Teraz budeme s napätím očakávať koľkozápasovú stopku Denis "vyfasuje" . Trenčín z hry veľa nemal,no z minima vyťažil maximum a aj o tom je futbal. Narozdiel od Brunoviec ukázal väčšie odhodlanie a hlavne bojovnosť čoho výsledkom boli dva góly v našej sieti. Podľa niektorých bol negatívnym článkom celého zápasu aj rozhodca, no ťažko sa na neho vyhovárať, o tri body sme sa pripravili sami. Po zápase oznámil svoj odchod od kormidla tímu Jozef Močko.
Ďalší zápas chlapci odohrajú vonku, v Motešiciach, no po zlom zápase, oslabení v obrane ,aj s prispením dusnej atmosféry v tíme to bude ťažký boj.

TJ BRUNOVCE 1:2 TTS TRENČÍN
Diváci: 50
Rozhodoval: Jozef Opatovský
Góly: (58´)Martin Kerák
Karty: Ž: Denis Pisara
            Č: Denis Pisara

Zostava: 22 Toráč, 14 Horečný, 3 Pisara D, 4 Mašán , 5 Kuzma, 6 Majerník D, 7 Sedlák , 8 Patrnčiak, 9 Cibulka , 10 Moravanský, 11 Kerák,
striedačka: 12 Vavro

Prvý zápas jarnej časti, Víťazstvo...

Po zbabranej jeseni, nepresvedčivých výkonoch v prípravných zápasoch a celkovej nie práve optimistickej nálade v tíme sme pred zápasom so Zemianskym Podhradím veru veľké oči nemali. Pozitívom bol určite návrat nášho útočníka Richarda Moravanského. Práve Richard bol ústrednou postavou pri premieňaní našich šancí. Domáci celok nepredviedol ani z polovice taký výkon ako v prvom zápase na našom ihrisku a až na zopár akcií ,ktoré s prehľadom ubránila naša vynovená obrana bez vykartovaného Martina Majerníka, nás výraznejšie neohrozili.
Od úvodného hvizdu mali väčšiu pohodu na kopačkách naši chlapci a svoju prevahu pretavili do úvodného gólu v 16. minúte. Po vysunutí z hĺbky poľa sa zoči voči brankárovi ocitol Richard Moravanský a na veľkú radosť našej hŕstky fanúšikov i samotných hráčov zaznamenal náš prvý gól jarnej časti. Druhý presný zásah dosiahol Richard v 29. minúte keď šikovným spôsobom preloboval domáceho brankára. Z dvojgólového náskoku sme sa tešili len 8 minút , keď po zmätkoch v našej obrane rozhodca ukazál na biely bod ,z ktorého sa domáci nemýlili. Domácim sme mohli uštedriť ešte gól do šatne ,ale v sľubnej šanci sa nepresadil Lukáš Cibulka.
V druhom polčase nás v 68. minúte rozhodca okrátil o regulárnu penaltu po faule na Martina Keráka, svoju chybu našťastie nezopakoval po druhýkrát ,a v 82. minúte už do píšťalky fúkol. Aj v treťom góle mal prsty Rišo Moravanský, v jeho prieniku mu nedovolene zabránil domáci hráč a z nariadenej penalty nekompromisne zakončil Tomáš Mašán. Gólový sumár nemusel byť konečný ,ale 100%nú šancu,tesne pred konečným hvizdom, zahodil Majerník Daniel.
Nedeľný zápas nás zaujal aj niekoľkými kuriozitami,okrem silného vetra ,ktorý častokrát kazil celkovú hru, sa do hry dvakrát zapojil aj pes ,ktorý bol spacifikovaný domácimi usporiadateľmi. Počas zápasu sa vraj domácemu brankárovi narodilo bábo,tak aspoň takto na diaľku blahoželáme a želáme hlavne veľa zdravia =D

Diváci: 30

Rozhodca: Baláž Rudolf

Góly: Moravanský Richard x2
          Mašán Tomáš (11m)

Zostava : 1 Toráč Štefan, 2 Horečný Oliver, 3 Pisara Denis, 4 Cibulka Lukáš, 5 Mašán Tomáš, 6 Majerník Daniel, 7 Sedlák Jaroslav "K", 8 Pisara Róbert, 9 Patrnčiak Dušan, 10 Moravanský Richard, 11 Kerák Martin

Striedačka12 Zámek Ivan, 13 Močko Jozef (ale ani jeden nehral )

TJ DRUŽSTEVNÍK BRUNOVCE    2%

TJ Družstevník Brunovce futbalový klub, ako zaregistrované občianske združenie, týmto žiada všetkých priaznivcov športu a futbalu zvlášť o finančnú pomoc vo forme  príspevku 2% z daní fyzických a právnických osôb.Toto je jedinečná možnosť, ako môžete osobne pomôcť športu vo Vašej obci  s jeho existenčnými problémami. Stačí uvedené  údaje odovzdať vo finančnej učtárni Vášho zamestnávateľa.

Bolo by škoda túto možnosť nevyužiť a nechať prepadnúť.

Adresa: Brunovce, 91625 Brunovce
 IČO: 31824854      Právna forma: Občianske združenie
Číslo účtu: 5840241002/5600 (Dexia banka Slovensko a.s.)

Za príspevok Vám vopred ďakujeme !!!

Vedenie TJ Družstevník Brunovce

TJ Brunovce vás pozývajú dňa 30.12.2010 o 13:30 hod. na "Davidovský" futbalový zápas v ktorom si sily zmerajú ženatí proti slobodným. Príďte sa aj vy skvele zabaviť. Bude pripravený výborný guláš a iné občerstvenie.

Jesenná časť nedopadla práve podľa očakávaní a predstáv fanúšikov,vedenia i samotných hráčov.Presvedčili sme sa,že niekedy na dobré výsledky nestačí iba futbalové nadanie či talent,ale aj obrovská dávka šťastia a objektívny výkon rozhodcu.Napriek všetkému by sme chlapcom chceli úprimne poďakovať za predvedené výkony a popriať viac strelených a menej inkasovaných gólov v jarnej časti.Ešte raz ĎAKUJEME CHLAPCI!

Na posledný duel jesennej časti sme cestovali k lídrovi tabuľky z Bobotu,ktorý ešte nestratil ani bod.Naši chceli odohrať minimálne vyrovnaný zápas,bodík by bol len bonusom.V prvom polčase boli fanúšikovia svedkami vyrovnaného zápasu.Hostia sa presadili ako prvý.Brunovce však zbrane nezložili a domácich trápili.Vyrovnať sa podarilo Marekovi Luštíkovi,ktorý sa s 10-timi gólmi stal našim najlepším strelcom prvej polovice sezóny.Do polčasu sme si však odnášali jednogólové manko po nešťastnom góle v našej sieti.V druhom polčase sa tvár hry zmenila aj vďaka rozhodcovi,ktorý sa očividne prikláňal na stranu hostí.Po faule na domáceho hráča(ktorý videl asi len sám rozhodca),ani sekundu neváhal a ukázal žtlú kartu nášmu stopérovi Martinovi Majerníkovi,bohužiaľ už druhú a tak musel nedobrovoľne do šatne.Po zápase do zápisu uviedol i výhražky o fyzickom útoku na jeho osobu,preto budeme s napätím čakať koľkozápasový dištanc inkasuje jeden z našich najlepších hráčov.V oslabení a nepriazni zo strany rozhodcu sme inkasovali ešte dva góly.Konečný rezultát zápasu tak vyznieva pre našich hráčov až príliš kruto.

TJ Tatran Bobot 4:1 TJ Brunovce

Diváci: 50

Rozhodca:

Góly: Luštík Marek

Karty: ČK Majerník Martin

Po úspešnom domácom zápase so susedom z Potvoríc sme privítali opäť družstvo z kategórie slabších a to Hôrku nad Váhom.Zápas viedol namiesto delegovaného rozhodcu,ktorý sa neráčil dostaviť,náš laik Ivan Majerník.Povinné víťazstvo sa však už tradične nezačalo najlepšie.Po úvodnom ofenzívnom tlaku našich sa ako prvý presadili hostia v 18. minúte.Naši však nepoľavili v útočnej snahe,ktorá priniesla ovocie v 36.minúte.Po centri Daniela Majerníka sa presadil starší z bratov Majerníkovcov Martin a hlavičkou vyrovnal na polčasové skóre 1:1.O tom,že tri body zostanú doma rozhodol jednoznačný druhý polčas, v ktorom sme skórovali trikrát.Zásahy v 60. a 68. minúte zaknihoval Marek Luštík.Posledný gól patril Danielovi Majerníkovi.

TJ Brunovce 4:1 OŠK Hôrka n/V

Zostava: 1 Patrnčiak,2 Horečný,3 Majerník M,4 Cibulka,5 Mašán,6 Pisara D,7 Pisara R,8 Sedlák "K",9 Majerník D,10 Kerák,11 Luštík,12 Moravanský,13 Petrek,14 Toráč,15 Zámek

Diváci: 60

Rozhodca: laik Ivan Majerník

Góly: Majerník Daniel,Majerník Martin,2x Luštík Marek

Na tradičné prestížne susedské derby nastupovali hostia s tými najvyššími ambíciami.Nepresvedčivé výsledky našich chlapcov im len pridávali na sebavedomí.Našťastie brunovčania nastúpili bez rešpektu a domáce publikum potešili jednoznačným výsledkom a kolektívnym výkonom.Dvomi gólmi sa prezentoval Marek Luštík (jedným z pokutového kopu po zahratí hráča hostí rukou na bránkovej čiare),presné zásahy pridali aj Daniel Majerník,Martin Kerák a najkrajšiu akciu zakončoval Denis Pisara.Po centri Daniela Majerníka sa presadil krásnou nechytateľnou hlavičkou do "vinkla"a zaznamenal svoj prvý gól v prebiehajúcej sezóne.Hostia úspešne zakončili len jednu šancu a i preto sme jednoznačný zápas vyhrali v pomere 5:1.
TJ Brunovce 5:1 TJ Semex Potvorice
Diváci: 120
Rozhodca:
Góly: Pisara Denis,Majerník Daniel,Martin Kerák,2xMarek Luštík(1x11m)

Brunovce nenadviazali na dobrý výkon spred týždňa a do štatistík si pripísali ďalšiu prehru. Chýbali tradičné opory D. Pisara, O. Horečný, L. Petrek a opäť musel nastúpiť i tréner Močko Jozef. Prvý polčas nepriniesol veľa futbalovej krásy, naši pôsobili len v úlohe štatistov a súperovi nekládli väčší odpor. Strelecky sa nepresadzovali, Horňany využili naše chyby a v 36.minúte a 40.minúte prekonali nášho gólmana. Do druhého polčasu sme nastúpili s lepšou "tvárou", no opäť sme to boli my kto inkasoval. Chlapci sa dokázali otriasť a v rozpätí troch minút strelili dva góly a zdramatizovali zápas. Ako prvý  sa presadil Jaro Sedlák, krásnou strelou z rohu šestnástky prekvapil brankára. Druhý gól našich si pripísal, po peknej kombinácii na pár dotykov, Marek Luštík. Naši sa snažili vyrovnať, ale ich záverečný nápor už gól nepriniesol.
V nedeľu nás čaká susedské derby s Potvoricami, ktoré cez víkend získali tri body a na výhru chcú nadviazať i proti nám. Dúfame, že chlapci domáce publikum nesklamú a Potvoričanom nedarujú ani kúsok trávnika.

Slovan Horňany 3:2 TJ Brunovce
Rozhodoval: Valápka
Strelcovia: Sedlák Jaroslav
                     Luštík Marek
Divákov: 40

TJ Brunovce 6:1 ŠK Dolné Srnie

Keď to nejde, tak to nejde. Chlapcom nemožno uprieť snahu, no i tak to bola v nedeľu už piata prehra Brunoviec v tejto sezóne. Do brány sa postavil Tomáš Mašán a nikto nečakal zázraky. Už do polčasu sme inkasovali tri "lacné" góly a bolo takpovediac rozhodnuté. Bolo jasné, že ak nechceme utŕžiť ďalší gólový výprask treba urobiť zmeny v zostave. Pozmenená obrana síce už neinkasovala, ale útoky našej "bezzubej" ofenzívy leteli buď mimo brány alebo do náručia brankára. Za náš jediný gól môžeme poďakovať rozhodcovi, ktorý milosrdne odpískal ruku domácich. Z pokutového kopu upravil v 83.minúte Marek Luštík. V dvoch posledných dueloch sme tak inkasovali až jedenásť gólov, naopak súperom sme "uštedrili" len dva a oba z bieleho bodu.
Po troch zápasoch si futbal v domácom "stánku" užijú i naši fanúšikovia. Veríme, že prídu chlapcov povzbudiť na duel proti Dolnému Srniu.

ŠK Bezovec Stará Lehota   3:1   TJ Brunovce
Rozhodoval: Ševčík
Strelcovia: Marek Luštík (PK)
Divákov: 40

Trápenie pokračuje! Tentoraz sme k prehre dostali extra bonus vo forme "peknej" gólovej nakladačky. Už v prvom polčase hodujúci domáci potešili fanúšikov troma gólmi, ku ktorým sme výraznou mierou prispeli sami. Spolu s klesajúcou pohodou tímu klesal aj výkon. V druhom polčase sme už nedokázali zabrániť blamáži a inkasovali sme ďalších päť gólov. Čestný zásah Brunoviec prišiel v úplnom závere. Po faule na Lukáša Cibulku rozhodca ukázal na biely bod, z ktorého sa nemýlil Marek Luštík.

Žihlavník Omšenie 8:1 TJ Brunovce

Rozhodoval:
Strelcovia: (90") Marek Luštík (PK)
Divákov: 200

To, že so "zlepeným" tímom sa dobré výsledky rodia ťažko sme naplno pocítili v zápase s Novou Bošácou. Na súpiske chýbali tradičné opory a aj tí, ktorí vycestovali neboli zdravotne fit. Kvôli nedostatku hráčov nastúpil i tréner Jozef Močko a sporadicky hrajúci Roman Pažitný.
V chladnom počasí naši akoby zamrzli a po celý prvý polčas sa herne trápili. Najbližšieku gólu mal Martin Kerák, no jeho strela opečiatkovala brvno. Naopak domáci dokázali i minimum šancí pretaviť na góly a do polčasu vyhrávali 2:0.
Druhá štyridsaťpäť-minútovka bola absolútne v našej réžii a domácich sme do vážnejšej šance nepustili, podržal nás i dobre chytajúci Štefan Toráč. Gólová vzpruha prišla v 58.minúte z kopačiek kapitána Jara Sedláka. Útočnú snahu našich často brzdil i rozhodca, ktorý sa prikláňal na stranu domácich a neodpískal dve očividné "ruky", ktoré by znamenali šancu na vyrovnanie z pokutového kopu. Tutovku mal na kopačkách Martin Kerák no z výbornej pozície nestrieľal a prihrával do ofsajdu Danielovi Majerníkovi. Bohužiaľ tentoraz futbaloví bohovia nestáli na našej strane čoho dôkazom boli i strely, ktoré zatriasli brankárovou konštrukciou v podaní Jara Sedláka a Mareka Luštíka. Napokon sme si namiesto bodu odnášali ďalšieho zraneného hráča a to Olivera Horečného. Dúfame, že na zápase v Omšení vycestujeme so silnejším kádrom a pokazíme domácim hodové oslavy.

Klas Nová Bošáca 2:1 TJ Brunovce

Rozhodca:
Strelcovia: (58") Jaroslav Sedlák
Divákov: 60

Konečne! Po zlepšenom výkone všetkých hráčov sme sa dočkali premiérových bodov v tejto sezóne. Napokon, ak by chlapci opäť prehrali, s existenciou brunovského futbalu by to vyzeralo zle-nedobre.
Po odloženom začiatku (hráči Motešíc si s príchodom dali "načas" ) sme sa do súpera zahrýzli a na celých 15 minút sme ho zabetónovali pred vlastnú bránu. Golmana naši hráči obstreľovali zo všetkých pozícií, no akoby bola pre nich brána začarovaná. Do najväčších šancí sa dostali Martin Kerák, Daniel Majerník, Jaroslav Sedlák či Lukáš Cibulka no ani z vyložených "tutoviek" sa nepresadili. Zaplnená tribúna sa chytala za hlavu v 39.minúte keď našu streleckú nemohúcnosť potrestali hostia otváracím gólom zápasu. Naši však našťastie nepoľavili z útočnej snahy a tá konečne žala ovocie v poslednej minúte prvého polčasu keď sa dokázal presadiť Daniel Majerník.
Bodík je málo a nielen diváci túžili po víťazstve. Chlapci naďalej pokračovali v ofenzívnom ladení a z ďalšej porcie šancí sa ujala tá zo 75.minúty. Loptu si po strane potiahol Lukáš Cibulka, na hranici šestnástky prihral Danielovi Majerníkovi, ktorý centroval pred bránu kde si svoj gól vychutnal Dušan Patrnčiak. Víťazné skóre prikrášlil Martrin Kerák, v 82.minúte vystrelil spoza šestnástky, trafil chrbát obrancu Motešíc, ktorý si tak tečoval strelu do vlastnej siete. Zdá sa, že chlapci sa správne "nasrali" a všetci dokázali, že futbal jednoducho hrať vedia, len k víťazstvám treba občas aj trošku šťastia, ktoré bolo konečne aj na našej strane.

Divákov: 100

Na zápas v Trenčíne, na prvoligovom umelom trávniku, nastupovali všetci s entuziazmom a víťaznými ambíciami. Tie však hráči TTS zmrazili po necelých 120 sekundách hry, keď peknou strelou otvoril bohatý gólový účet zápasu. Šance na vyrovnanie mali na kopačkách obaja naši útočníci Marek Luštík a Martin Kerák, no aj vďaka nedôrazu či zbrklosti ich strely nerozvlnili sieť. V tomto zápase na 100% platilo staré známe nedáš-dostaneš. Naši chyby súpera nepotrestali, naopak náš nedôraz Trenčania zúžitkovali a do polčasu pridali ešte dva presné zásahy v 23. a 33.minúte.
Do druhého polčasu sme vstúpili tým najlepším spôsobom a to samozrejme gólom. Vydarenou strelou potešil hŕstku brunovských fanúšikov na tribúne Lukáš Cibulka v 52.minúte. Radosť však netrvala dlho. O minútu síce zahasil gólový oheň na bránkovej čiare Richard Moravanský, no v 56.minúte domáci po priamom kope opäť upravili na rozdiel troch gólov. V 69.minúte po údajnom faule Richarda Moravanského ukázal rozhodca na biely bod, z ktorého sa domáci nemýlili. Správne nasrdený Richard sa o štyri minúty vydal na útočný výlet a jeho odvaha, s prispením dávky šťastia, žala ovocie a priniesla náš druhý gól. Aj tie najsmelšie predstavy o zisku bodu vzápätí schladil sám rozhodca. Po neodpískaní fauluna Dušana Patrnčiaka, pokračovali Trenčania v útočení a presadili sa z jednoznačnej offsidovej pozície. Znechutení brunovskí hráči aspoň kozmeticky upravili hokejové skóre na 3:6. Tretí zásah pridal Daniel Majerník po prihrávke Róberta Pisaru. Hlad po víťazstve ani talent chlapcom nechýbajú, no asi platí, že futbal sa nehrá nohami, ale hlavou.

Fotogaléria-Fotky Trenčín

Dňa 22.08. o 17:00 hod. sa uskutoční 2.kolo sezóny 2010/11, v ktorom naši futbalisti TJ Brunovce vycestujú na novú pôdu, kde ich privíta TTS Trenčín. Nový nepreskúmaný súper odohral v 1.kole na ihrisku v Horňanoch remízu 2:2. Náš tím podľahol nečakane doma 1:3 so Zemianským Podhradím.
Zápas by tak mal byť reparátom našich. Chlapcom držíme palce a dúfame že z "novej pôdy" prinesú víťazné tri body.

22.08. o 17:00

Futbal TTS Trenčín : TJ Brunovce

Hodový a zároveň náš otvárací zápas novej sezóny 2010/11, absolútne nesplnil očakávania fanúšikov rovnako ako ambície samotných hráčov. Predzápasové ciele boli jasné: zdolanie hrateľného súpera, zisk troch bodov, potešenie početnej domácej kulisy. Realita však bola iná.
Už takmer tradične sme sa nedočkali delegovaného rozhodcu a píšťalky sa chtiac-nechtiac ujal náš Roman Cibulka. Už od úvodu hostia prekvapili útočnou snahou, ktorú po pár minútach hry pretavili na otvárací gól. Nervozita našich nahrala do karát súperovi a v priebehu 10.minúty zvýšil počet gólov v našej sieti na číslo 2. Najnádejnejšiu šancu na skórovanie z radov domácich mala naša staronová posila Marek Luštík. V 23.minúte však nastrelil "iba" tyčku a z následnej dorážky sa nepresadil ani ďalší "ostrostrelec" Martin Kerák. Reputáciu kanoneria si Marek napravil na konci 1.polčasu. Svoju šancu tentoraz s prehľadom využil a upravil tak na polčasové 1:2.
Po prestávke sa obraz prvopolčasovej hry takmer nezmenil. Na našej strane snaha, bohužiaľ s množstvom nepresností a nervozitou, na druhej strane hostia sa presadzovali najmä rýchlymi protiútokmi. Záverečný nápor našich, snažiacich sa uchmatnúť aspoň bodík, definitívne pochoval tretí gól hosťujúceho hráča Lukáša Šamáka s číslom 11, ktorý tak zaknihoval hatrick. Skóre tohto zápasu mohlo byť ešte hrozivejšie, keďže v priebehu zápasu rozhodca neuznal hosťom ďalšie dva góly.
Reparát nás čaká v nedeľu proti nováčikovi súťaže TTS Trenčín. Nuž teda chlapci, hlavu hore!

TJ Brunovce 1:3 FK 1972 Zem. Podhradie

Rozhodca: sa nedostavil
Strelcovia: (45") Marek Luštík
Divákov: 150

A je tu moment na ktorý čakal každý fanúšik futbalu. Už túto nedeľu sa uskutoční 1.kolo sezóny 2010/2011. TJ Brunovce privítajú na domácom poli tím FK 1972 Zemianské Podhradie.  Nakoľko sa dňa 15.augusta konajú v obci Brunovce hody, tento zápas bude niesť prívlastok "hodový".
Chlapcom želáme veľa šťastia, úspechov a víťazstiev do novej sezóny a dúfame že "hodové" tri body zostanú doma.

15.08. o 17.00

TJ Brunovce : FK 1972 Zemianské Podhradie

Pred začiatkom sezóny 2010/2011 si TJ Brunovce zmerajú sily v prípravných zápasoch:

25.07.    TJ Brunovce 2:4 TJ Pobedim
(M.Luštík,M.Kerák)

1.08.      TJ Brunovce 9:3  OFK Ratnovce
(M.Kerák {5},R.Moravanský {2},M.Luštík {1},L.Cibulka {1})

8.08.     OFK Ratnovce 4:0 TJ Brunovce

10. júla 2010 sa v dopoludňajších hodinách na Oblastnom futbalovom zväze v Trenčíne konalo vylosovanie majstrovských  futbalových súťaží, v rámci ktorých bola vylosovaná aj súťaž nášho klubu.
Súťaž sa oficiálne začína v nedeľu 15.augusta. Vylosovanie rozhodlo, že našim prvým súperom bude tím FK 1972 Zemianské Podhradie ktorých privítame na domácom ihrisku o 17:00.

Tak rozlúčili sme sa so sezónou 2009/2010. Chlapci odohrali veľa náročných zápasov, či už úspešných či menej vydarených. Počas sezóny pribudli do tímu nové tváre ako brankár Marek Pisca, útočník Martin Kerák ale aj obranca Lukáš Petrek. Sezóna 2009/2010 priniesla aj zmeny na trénerskom poste, keď po jesennej časti vymenil Pavla Kusovského nový tréner Jozef Močko.
TJ Brunovce po odohraní všetkých dvadsiatich šiestich zápasov obsadili v tabuľke konečné 7.miesto. Vyhrali sme celkovo desať zápasov, remizovali päť a prehier na našom konte bolo jedenásť. Naše skóre bolo 57:59.
Najlepším strelcom nášho tímu za sezónu 2009/2010 sa stal Richard Moravanský s 12stimi gólovými zásahmi. Najtrestanejším hráčom bol Denis Pisara s počtom štyroch žltých kariet.
Týmto spôsobom by sme chceli poďakovať všetkým hráčom za predvedené výkony, všetkým zainteresovaným ľudom do diania klubu, ale i vám fanúšikom ktorí ste s radosťou navštevovali domáce zápasy ale aj zápasy vonku, dúfame že s takou veľkou radosťou a športovým duchom budete povzbudzovať náš tím aj v sezóne 2010/2011. Ďakujeme